Наливайченко оприлюднив прізвища нардепів, підозрюваних у причетності до корупційної діяльності

  Прізвища народних депутатів України, підозрюваних у причетності до корупційної діяльності, оприлюднив виконувач обов`язків Голови СБУ Валентин Наливайченко.
  Це Геннадій Москаль, Гарегін Арутюнов та Іван Сідельник. Останнього підозрюють у тиску на сумський господарський суд, що розслідував справу щодо рейдерської атаки на Дніпровський вагоноремонтний завод. Арутюнов - власник акцій ФСБ банку в Дніпропетровську, де виявили незаконну діяльність. Служба безпеки України також передала до Генеральної прокуратури України матеріали для порушення кримінальної справи стосовно народного депутата України  Геннадія Москаля. Йому закидають, за словами Валентина Наливайченка, корупційну діяльність, пов’язану з порушенням закону про статус учасників бойових дій.

  Валентин Наливайченко, виконуючий обов`язки голови СБУ України: "Конкретно по Генадію Москалю. Це людина, яка є заступником голови профільного комітету по боротьбі з корупцією. Задокументовано й передано матеріали до слідчої перевірки в генпрокуратуру , в яких йдеться про вчинення незаконних дій, а саме надання статусу учасників бойових дій людям, які ніякого відношення до цього не мають".

  Сам Геннадій Москаль у відповідь заявив, що матеріали, про які говорить Наливайченко, вже давно були в Генпрокуратурі і це відомство відмовило у порушенні кримінальної справи. Також Москаль попередив, що подасть до суду на голову СБУ.
  Попередній матеріал
  Переговори між власником судна "Фаїна" та піратами - просуваються успішно
  Наступний матеріал
  2 людей зникли безвісти внаслідок аварії гелікоптера у Греції
  Теги:
  Loading...