reportazhyst.com

НАБУ знайшло адмінпорушення у справі "квартирного питання" Лещенка

Зібрані НАБУ матеріали щодо квартири Лещенка будуть передані сьогодні до Національного агентства з питань запобігання корупції - Ситник

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що нардеп від БПП Сергій Лещенко вчинив адміністративне порушення, взявши позику в Олени Притули. Про це він заявив сьогодні на брифінгу в Києві.

"Є низка порушень, що підпадають під визначення адміністративних із ознаками корупції. Договір Лещенка із Притулою є безвідсотковим і укладеним на 10 років. Враховуючи, що на українському кредитному ринку немає реальних можливостей безвідсоткових кредитів, а найнижчим орієнтиром для кредитних ставок є облікова ставка НБУ 15%, існують ознаки отримання Лещенком позики, що не є загальнодоступною. Орієнтовна сума вигоди складає 188 тисяч у 2016 році і 564 тисяч у кожному наступному році", - сказав він.

За словами Ситника, народний депутат неправильно заповнив декларацію про доходи.

"У декларації про майно Лещенко вказував свої місце проживання на вулиці Турівській 18/20, жодного члена родини, які б проживали за цією адресою, Лещенко не вказав. При цьому він вказував депозитні рахунки, якими оперувала його мати, що теж прописана за цією адресою. Таким чином, Лещенко мав включити свою матір в декларацію і декларувати депозити, що були зараховані на її ім’я, тим більше Лещенко визнає, що це були його кошти. Це порушення статті 172 КУПАП – про вимоги фінансового контролю", - додав глава НАБУ.

Він також зауважив, що до адмінвідповідальності НАБУ не може притягнути Сергія Лещенка, а зібрані матеріали щодо квартири будуть передані сьогодні до Національного агентства з питань запобігання корупції.

Крім того, Ситник озвучив, за які кошти Лещенко купив квартиру.

Попередній матеріал
До кінця 2017 року прожитковий мінімум зросте до 1700 грн – проект бюджету
Наступний матеріал
ВПС Австралії випадково вбили понад 60 сирійських содатів
Теги:
Loading...

Американському лобісту Полу Манафорту "Партія регіонів" та Янукович заплатили понад $12 млн – Лещенко

Луценко відповів на заяву Лещенка про "таємну" зустріч генпрокурора з відомим олігархом

Нардеп Лещенко: Усе вказує на те, що ми впевнено рухаємося до дострокових виборів