5 канал

Американському лобісту Полу Манафорту "Партія регіонів" та Янукович заплатили понад $12 млн – Лещенко

Манафорт сьогодні є однією із найвпливовіших фігур у виборчому процесі у США

В "амбарній книзі" є запис про те, що "було заплачено $225 тис. тільки як аванс за інтерв'ю Ларрі Кінга, яке він мав узяти у Миколи Азарова". Про це в ефірі "5 каналу" заявив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко. 

Він також розповів: "Сьогодні я оприлюднив частину документів, які стосуються фінансування Пола Манафорта з боку Януковича і Партії регіонів. Щоб ви розуміли, Манафорт сьогодні одна із найвпливовіших фігур у виборчому процесі в США. І звичайно, це викликає великий резонанс у світі. І те, що на вдалося знайти в "амбарній книзі" Партії регіонів його прізвище – це велика вдача, яка підтверджує, що люди, які неоднозначну репутацію мають скрізь у світі, вони скрізь у світі поводяться однаково. І те що скрізь у світ Манафорт дораджує Трампу, це логічний висновок з того, що він працював на Януковича майже 10 років"

Лещенко уточнив наголосив: "Було заплачено понад  $12 млн з боку "Партії регіонів" та Януковича Полу Манафорту і велике питання, чи були ці податки заплачені. Чи гроші, які були заплачені, яке їх походження. Я переконаний, що походження може бути лише корупційне. Тому що вся "амбарна книга" Партії регіонів – це гроші, які були спочатку вкрадені, а потім повторно вкладені в політику через хабарі, через відкати, через фінансування телебачення і купівлю журналістів тощо". За словами депутата, Манафорт у книзі згадується 22 рази.

Лещенко також сказав, що у "чорній бухгалтерії" згадується і партія "Свобода".

Як повідомляв 5.ua, вчора у НАБУ підтвердили, що ім'я радника Трампа дійсно фігурує у справі  "чорної бухгалтерії" Партії регіонів

Попередній матеріал
У Нідерландах назвали точну дату офіційної публікації звіту щодо збитого малайзійського Боїнга МН17
Наступний матеріал
Прес-конференція на тему: "Зламування системи електронного декларування для "чайників" – відео
Теги:
Loading...

Частина фігурантів "чорної бухгалтерії" із "Партії регіонів" покинули країну – директор НАБУ

Заповідник та наукові дослідження у Чорнобилі: Президент підписав природоохоронний закон

Назар Холодницький: Після "чорної бухгалтерії", де ультраправі і ультраліві беруть суми і ставлять підписи – нічого не здивує вже

Чорний день: у Львові вшанували 14-ті роковини Скнилівської трагедії

Ар'єв опублікував фото "афганців", які вивезли з Києва "чорну роту" "Беркуту"

"Бурштинові копачі": поблизу Чорнобильської зони затримали 6 осіб зі спецтехнікою