Москаль: "На Закарпатті ФСБ, як радіація – ми їх не бачимо, але вони тут є"

  Москаль припустив, що співробітники ФСБ можуть перебувати в будь-якому готелі на кордоні з Україною в Чехії, Румунії, Польщі

  Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль вважає, що зброя, яку вивозив Володимир Рубан з окупованого Донбасу, призначалася для Закарпаття також, а співробітники ФСБ можуть бути на території регіону. Про це він заявив в інтерв'ю "Українській правді".

  "Це цілком можливо. Втрутитися в ситуацію в регіоні намагається ФСБ, а саме п'яте управління, яке займається розвідувальною діяльністю і проведенням спецоперацій на території країн колишнього СРСР", – зауважив Москаль.

  Також голова Закарпатської ОДА вважає, що російські спецслужби першочергово зацікавлені Україною, Грузією і Молдовою.

  "Надійшла команда розхитати ситуацію на кордоні з ЄС. Закарпаття дуже їх цікавить. Вони можуть сидіти в будь-якому готелі на кордоні з Україною в Чехії, Румунії, Польщі. Вони можуть сидіти тут, в якійсь оздоровниці. Це як радіація. Ми їх не бачимо, але вони тут є", – розповів очільник Закарпатської облдержадміністрації.

  Крім того, Москаль зауважив, спецслужбам РФ можна протидіяти.

  "Я знаю, що 70% їх кадрових співробітників (п'яте управління, яке займається розвідувальною діяльністю і проведенням спецоперацій на території країн колишнього СРСР) складають етнічні українці, яких повибирали з різних регіонів. Можу сказати, що вони працюють дуже, дуже професійно. Але зараз терплять провал за провалом на Закарпатті", – розповів він.

  Як повідомляв 5.UA, російські спецслужби здійснюють підривну діяльність та намагаються дестабілізувати ситуацію в Україні.

  Попередній матеріал
  Коли і навіщо потрібно міняти автомобільні шини
  Наступний матеріал
  Трагедія у Львові: чоловіка облили кислотою

  Путін готовий йти на поступки у питанні Донбасу – TIME

  У Києві викрили прокремлівських хакерів

  Франція допоможе з відбудовою Донбасу: про що Клімкін домовився з французьким колегою

  Росія вкладає величезні кошти в розвал Євросоюзу – Розенко

  Відновлення військової частини на Закарпатті: Бірюков розповів, які з'єднання ЗСУ там базуватимуться

  Меркель: Мир на Донбасі буде одним із завдань нового уряду Німеччини