5 канал

На фінішній прямій: ЦВК залишилося опрацювати 2 протоколи з мокрими печатками

Читайте по-русски
У Центрвиборчкомі поділилися своїм прогнозом щодо того, коли оголосять остаточні результати виборів

На фінішній прямій: вже сьогодні у Центральній виборчій комісії сподіваються прийняти та обробити всі паперові протоколи з мокрими печатками.

ЦВК залишилося прийняти та оголосити результати із двох останніх окружних виборчих комісій. Також на доопрацювання у регіони відправили 15 оригінальних протоколів. У Центрвиборчкомі уточнюють, що в них містилися незначні технічні помилки, котрі не впливають на результат волевиявлення громадян у І турів виборів президента України.

Тільки-но члени комісії опрацюють останній протокол, робота не завершиться, – зазначають у ЦВК. Чекатимуть на виправлені протоколи з мокрими печатками із регіонів. І вже тоді оголосять офіційні результати І туру виборів.

"У нас був перерахунок голосів на двох дільницях. Також ми відправляли дільничних комісій на складання уточнюючих протоколів", – зазначив голова ОВК №214 Олексій Куцаков.

"Прийнято усі протоколи ОВК, окрім двох. Одна комісія Херсонської області й одна – Миколаївської. Вони зараз у дорозі, очікуємо їх орієнтовно до 15-ї. Це означає, якщо все буде нормально і всі ОВК встигнуть уточнити протоколи, то за завтра ми зробимо практично всі процедури, щоб післязавтра встановити результати виборів. Але наголошую, що це попередньо", – акцентував заступник голови ЦВК Євген Радченко.

Попередній матеріал
У Перу знайшли останки стародавнього кита з лапами – фото, відео
Наступний матеріал
Польська церква заявила, що принципово підтримує ПЦУ – офіційно

Брифінг заступника голови ЦВК Євгенія Радченка – відео

ЦВК опрацювала 100% протоколів із закордонних дільниць: за кого проголосували українці

Стало відомо, ким є молодики, які стояли під будівлею ЦВК у день виборів

У ЦВК опрацювали більш як 97% протоколів (оновлено)

Перші 100%: ЦВК підрахувала всі голоси в Полтавській області

Підрахунок голосів та порушення під час голосування: дані МВС та ЦВК – включення