rusgosnews.com

МЗС висловило протест Росії щодо заборони зустрічі консула із Клихом

  Вітчизняне МЗС висловило протест через відмову росіян у дозволі на зустріч консула України з незаконно загратованим у Федерації українцем Станіславом Клихом

  Міністерство закордонних справ України зазначає, що така відмова стала черговим свідченням упередженості російського суду щодо цієї резонансної справи та підтвердженням спроб приховати наслідки нелюдського поводження щодо Станіслава Клиха.

  У травні чеченський суд засудив українців -  Миколу Карпюка і Станіслава Клиха відповідно до 22 з половиною та 20 років за те, що вони, начебто, у 94-95 роках воювали проти російських військових у складі самопроголошеної республіки Ічкерія.

  Нагадаємо, у середині листопада Клих і Карпюк через консулів передали документи для підготовки позову до Європейського суду з прав людини.

  29 листопада, міністерство юстиції України отримало звернення про переведення в Україну незаконно засуджених у РФ Миколи Карпюка та Станіслава Клиха. Про це повідомив заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов. За його словами, відповідні запити негайно направлені в Росію. 

  Попередній матеріал
  Газові переговори у Брюсселі провалилися
  Наступний матеріал
  "Захист та анонімність": ГПУ просить кримчан повідомляти про порушення прав людини Росією
  Теги:
  Loading...

  Клих і Карпюк передали в Мін'юст звернення про переведення в Україну

  Політв'язні Клих та Карпюк передали документи для позову у ЄСПЛ – генконсул

  Мати Клиха: "Коли його у суді заводять у клітку, він криком-кричить, з нього наручників не знімають"

  Порошенко – про вирок Клиху та Карпюку: "Це черговий фарс у російському судилищі"