5 канал

Мати Клиха: "Коли його у суді заводять у клітку, він криком-кричить, з нього наручників не знімають"

У випадку Станіслава Клиха та Миколи Карпюка Amnesty Internatiol використовує важелі публічності і мобілізації громадськості задля звільнення політв'язнів

В ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" обговорювали українських політв'язнів в РФ. Гостем студії була мама російського політв'язня Станіслава Клиха Тамара Клих. Крім того, скайпом до розмови приєдналася прес-секретар Amnesty Internatiol в Україні Марія Гур'єва.

"Надій ніяких ні у нього, ні у адвоката не було. Надія одна, що наша влада щось робитиме", - сказала мама Станіслава Клиха.

"У випадках з політв'язнями всі варіанти хороші, і кожна організація, структура, яка якимось чином причетна до цих справ, має робити максимум з того, що вона може. У випадку з Олегом Сенцовим ведеться не лише публічна діяльність, не лише сотні тисяч людей його підтримують, ведеться безліч переговорів, про які ми можемо навіть не знати, для того, щоб витягнути його звідти. Те ж саме у випадку Станіслава Клиха та Миколи Карпюка, є адвокати, які відіграють свою роль, є громадські організації, кожна з яких повинна використовувати всі можливі важелі. Ми зі свого боку використовуємо важелі публічності і мобілізації громадськості", - зазначила Марія Гур'єва.

Розповідь Тамари Клих та детальніше щодо українських політв'язнів в РФ дивіться у відео.

Нагадаємо, 26 жовтня Верховний суд РФ відмовився звільнити українців Клиха та Карпюка.

Попередній матеріал
"Неприпустимо, що ЄС досі не надав безвіз Україні" – міністр Угорщини
Наступний матеріал
Звільнений за "законом Савченко" рецидивіст скоїв 20 нових злочинів – поліція
Теги:
Loading...

Порошенко – про вирок Клиху та Карпюку: "Це черговий фарс у російському судилищі"

МЗС України вимагає від агресора негайно звільнити політв'язнів Клиха та Карпюка

Верховний суд РФ відмовився звільнити українців Клиха та Карпюка

Новіков розповів про стан здоров'я Клиха