Порошенко – про вирок Клиху та Карпюку: "Це черговий фарс у російському судилищі"

Напередодні Верховний суд РФ відмовився звільнити політв'язнів Клиха та Карпюка

Президент Петро Порошенко вважає, що вирок, винесений українцям Миколі Карпюку та Станіславу Клиху у Москві є черговим доказом упередженості російської Феміди. Про це йдеться у повідомленні на сторінці глави держави у Facebook.

"Сьогодні вчергове повторився фарс у російському судилищі над громадянами України Миколою Карпюком та Станіславом Клихом. І це попри цілковиту абсурдність висунутих проти них обвинувачень та незважаючи на тяжкий стан здоров’я Станіслава, який потребує невідкладної медичної допомоги", – написав Порошенко.

Він також зазначив: "Абсурдність ситуації підкреслює і нещодавня відмова Москви передати Україні наших Олега Сенцова та Олександра Кольченка, нібито, через їхні російські паспорти. І це після того, як омбудсмен РФ визнала, що і Кольченко, і Сенцов є громадянами України".

Як повідомляється, Президент доручив МЗС та іншим відомствам докласти зусиль для найшвидшого звільнення усіх громадян України.

"У зв’язку з цим доручив Міністерству закордонних справ та іншим профільним відомствам активізувати зусилля для найскорішого звільнення усіх громадян України і захисту їхніх прав, в тому числі з допомогою посилення міжнародного тиску на Росію", – йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, 26 жовтня Верховний суд РФ відмовився звільнити українців Клиха та Карпюка.

Як повідомлялося напередодні, МЗС України вимагає від агресора негайно звільнити політв'язнів Клиха та Карпюка.

Попередній матеріал
Андрій Левус: "За Чай.com" – повне відеоінтерв'ю
Наступний матеріал
Смертельна ДТП в центрі Одеси: BMW протаранив легковик та влетів у трамвайну зупинку

МЗС України вимагає від агресора негайно звільнити політв'язнів Клиха та Карпюка

Верховний суд РФ відмовився звільнити українців Клиха та Карпюка

Новіков розповів про стан здоров'я Клиха

У Москві починають оскаржувати вирок Карпюку та Клиху