фото politnavigator.net

МЗС: Використання Криму Росією для війни у Сирії загрожує безпеці Європи

Російська Федерація несе повну відповідальність за жахливу ситуацію у сфері прав людини на окупованому півострові

У МЗС України відзначають, що мілітаризація Криму та його використання в інтересах військових операцій Росії у Сирії загрожує безпеці Європи. Про це йдеться у заяві МЗС України щодо Спільного комюніке міністрів закордонних справ G7.

"Міністерство закордонних справ України переконане, що мілітаризація Кримського півострова та його використання в інтересах військових операцій РФ у Сирії становить серйозну загрозу європейській безпеці. Така практика також йде врозріз з міжнародними зусиллями, спрямованими на мирне врегулювання на Близькому Сході", – наголошується в повідомленні.

Також у заяві вказується, що Росія несе повну відповідальність за погіршення безпеки та жахливу ситуацію у сфері прав людини на окупованих територіях Донбасу та Криму.

"Ми вітаємо підтвердження з боку "Великої Сімки" позиції щодо засудження спроби незаконної анексії Росією Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, яка призвела до репресій, численних порушень прав людини, а також дискримінації кримських татар та етнічних українців. Росія як держава-окупант має дотримуватися своїх зобов'язань за міжнародним правом. Зокрема, вона має забезпечити повну повагу до прав людини в окупованому Криму", – йдеться в заяві дипвідомства.

Зазначимо, що 6 квітня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Російська Федерація перетворила анексований Крим на військову базу та продовжує нарощувати військовий потенціал. 

А 8 квітня спецназ РФ розпочав військові навчання в анексованому Криму.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У Санкт-Петербурзі відбулась акція "Крим - це Україна!" – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Відкрито дорогу до заочного засудження Януковича": Порошенко затвердив зміни до Кримінального кодексу
Наступний матеріал
Четверта спроба: Захід представив новий проект резолюції щодо Сирії
Loading...

"Стоп-лист": в Україні з'явився сервіс для інформування про незаконні поїздки в окупований Крим

Мамчур: Крим повернемо. А кримські колаборанти, якщо не втечуть, мають бути покараними

Російські окупанти в Криму затримали українське риболовецьке судно за "порушення держкордону"