president.gov.ua

"Відкрито дорогу до заочного засудження Януковича": Порошенко затвердив зміни до Кримінального кодексу

  Відповідний закон дає можливість почати судові справи щодо 190 кримінальних проваджень у заочному порядку

  У вівторок, 11 квітня, Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України" (щодо удосконалення механізмів забезпечення завдань кримінального провадження) (№5610). Про це йдеться на сайті парламенту, передає УНІАН.

  Зазначимо, раніше генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що набуття чинності цього закону дасть можливість почати судові процеси з розгляду 190 кримінальних проваджень у заочному порядку. Зокрема, йдеться і про справу проти президента-втікача Віктора Януковича і 23 російських генералів.

  Також, за його словами, закон виправляє існуючі недоліки кримінального процесу у питанні відкриття матеріалів досудового розслідування сторонами кримінального провадження; здійснення спеціального досудового розслідування та спеціального судового провадження, а також удосконалено положення щодо строків тримання під вартою і ведення досудового розслідування та підстав і порядку їх продовження, що унеможливить уникнення від відповідальності осіб, які вчинили тяжкі та особливо тяжкі злочини.

  Нагадаємо, сьогодні ж генпрокурор Юрій Луценко назвав дату суду над Януковичем у справі про держзраду "легітимного".

  Попередній матеріал
  Білоус розповів, що гальмує процес приватизації
  Наступний матеріал
  МЗС: Використання Криму Росією для війни у Сирії загрожує безпеці Європи
  Loading...