5.ua

МЗС Росії: без зміни Конституції українці втратять можливість самостійного життя

  Міністерство закордонних справ Росії вкотре прокоментувало конституційну реформу та ситуацію в Україні.

  Як заявили у дипломатичному відомстві, від своєчасного проведення конституційної реформи "залежить, без перебільшення, доля української державності, благополуччя і безконфліктний розвиток народів, які волею долі опинилися в різні історичні періоди у складі України".

  "Відсутність у країні збалансованого основного закону, який адекватним чином враховував би інтереси всіх національних і мовних груп, стало причиною політичних катаклізмів, що протягом довгих років стрясають основи української держави, розхитуючи його фундаментальні підвалини, ставлячи під сумнів спроможність громадян України до самостійного життя та саморозвитку", - заявили в МЗС РФ.

  У відомстві підкреслюють, що економічна криза в Україні сталася через авантюризм політиків і безвідповідальність ряду урядів, які не цікавилися долею співгромадян.

  МЗС Росії також прокоментувало останні події в Україні, пов‘язані із Правим сектором.

  "Звичайно, будь-які прояви придушення радикальних екстремістських сил України можна тільки вітати. Разом з тим, як стало відомо, бойовики Правового сектору всього лише перебазувалися в свою заміську резиденцію, де продовжують підготовку до ведення екстремістських дій", - заявили в Департаменті інформації та друку МЗС РФ.

  "Закликаємо українські власті не обмежитися "бутафорськими" заявами щодо боротьби з радикальними силами в Україні, а вжити рішучих заходів з роззброєння бойовиків", - заявили у відомстві.

  Нагадаємо, раніше МЗС України відповіло на заклики російського відомства перетворити Україну на федерацію, запропонувавши план конферералізації РФ.

  Як заявив речник МЗС Євген Перебийніс, замість того, щоб втручатися у внутрішні справи України, російській владі слід було б зосередитись на наповненні власного федерального устрою реальним змістом, поверненні до демократичних виборів на регіональному та місцевому рівнях, забезпеченні захисту прав національних меншин, які страждають через відсутність можливості повноправної участі у діяльності органів державної влади.

  Попередній матеріал
  Міграційна служба України анулювала бланки паспортів у Криму
  Наступний матеріал
  На Донеччині під контролем громадськості перепризначили міліцейських начальників
  Теги:
  Loading...