5.ua

МЗС: обговорення долі України у Москві без участі українців – неприйнятне

  Офіційний Київ обурений обговоренням керівниками Росії та Швейцарії шляхів врегулювання ситуації в Україні без самої України. У вітчизняному Міністерстві закордонних справ назвали такі дії "беззмістовними та неприйнятними".


  У заяві відомства йдеться, що зміст і риторика, які пролунали в Кремлі, не мають нічого спільного із справжнім пошуком шляхів урегулювання. МЗС наголошує, що замість заяв потрібні реальні дії – Росія має припинити підтримувати терористів на сході нашої держави та закликати їх скласти зброю, а також не на словах, а на ділі відвести війська від українських кордонів. У Міністерстві також заявили про готовність української влади до діалогу з представниками регіонів та громадськістю, але в жодному разі не з терористами.

  Нагадаємо, учора за результатами перемов із чільником ОБСЄ Дідьє Буркхальтером Путін заявив, що Росія відвела війська від кордонів з Україною, і закликав сепаратистів відкласти свій референдум. Однак у той же день НАТО, Пентагон та українські прикордонники ствердили – жодного відведення військ не відбулось.
  Попередній матеріал
  Сепаратисти сьогодні радитимуться - слухатись Путіна чи ні
  Наступний матеріал
  У Саудівській Аравії блогера засудили до 10 років тюрми за "образу ісламу"