Олена Зеркаль
Олена Зеркаль 5 канал

МЗС: Найближчим часом суд Гааги ухвалить рішення щодо активів "Нафтогазу" і "Ощадбанку", втрачених від анексії Криму

Як відомо, 10 травня суд у Гаазі одностайно ухвалив, що Росія несе відповідальність за порушення прав українських інвесторів у Криму

Україна в  міжнародних судах ставить питання про втрачене - націоналізоване Росією – майно на території Криму, а не питання приналежності півострову. Про таке в ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" заявила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

"Ми ставимо питання про втрачене майно, про націоналізоване майно – про те, що втратили приватні інвестори і держава, як інвестор також", - відзначила дипломат.

Також вона повідомила, які слухання відбудуться вже найближчим часом.

"На наступному тижні будуть слухання в Гаазі у "Нафтогазу", який разом з "Чорноморнафтогазом" втратив дуже велике майно на території Криму. І ще ми очікуємо найближчим часом, що буде прийнято рішення по "Ощадбанку", який також був одним з піонерів цього процесу. Який втратив свій бізнес, майно, активи – все на території Криму", - розповіла Зеркаль. 

Як інформував 5.UA, 10 травня суд у Гаазі одностайно ухвалив, що Росія несе відповідальність за порушення прав українських інвесторів і має відшкодувати їхнім компаніям збитки за анексію Криму. Нині йдеться про суму в 159 млн доларів.

Попередній матеріал
У Львові відбувся перформанс "Ріжу інформаційні пута Московії"
Наступний матеріал
Полозов розповів, чому став українським адвокатом і що значить "плисти проти течії"
Loading...