Руслан Рябошапка
Руслан Рябошапка 5 канал

"Ми хочемо крові": Рябошапку представили колективу Генеральної прокуратури

Читайте по-русски
На урочистостях був і колишній генпрокурор Юрій Луценко

Нового генерального прокурора представили співробітникам відомства. Відтепер цю посаду обіймає Руслан Рябошапка.

Посадовця офіційно представив керівник Офісу президента України Андрій Богдан. На урочистостях присутній і колишній генпрокурор Юрій Луценко. Він подякував колегам за роботу та побажав новому чільнику успіхів.

За словами Богдана, Руслан Рябошапка – професіонал, що опікувався законодавством у правоохоронній сфері та був експертом Ради Європи. Сам Рябошапка подякував за висловлену довіру.

"Я своїм завданням бачу зробити цю систему ще більш потужною. Зробити, все таки, прокуратуру дійсно органом, який координуватиме всі правоохоронні органи і ставитиме перед ними завдання у сфері боротьби із злочинністю та контролюватиме виконання цих завдань, причому жорстко. У сенсі правовому – ми "хочемо крові". Кожен тиждень хтось має бути притягнутий до відповідальності із високопосадовців. Якомога більше активів, грошей, які були вкрадені в цієї країни і в наших людей, повинні бути знайдені і повернуті країні", – заявив новий очільник ГПУ.

Нагадаємо, напередодні Верховна Рада підтримала призначення Руслана Рябошапки новим генеральним прокурором – 312 голосів "за". Під куполом парламенту новий чільник ГПУ обережно висловлювався про розкриття резонансних справ та більше говорив про зміни в роботі відомства.

Попередній матеріал
"Уже везли в аеропорт": ексдепутат Держдуми озвучив версії, чому не провели обмін полоненими
Наступний матеріал
"Ми цивільні люди": Зеленський офіційно представив нового міністра оборони Андрія Загороднюка