Віктор Муженко
Віктор Муженко прес-служба Міноборони

Муженко визначив пріоритет воєнної реформи в Україні

Президент Київської асоціації військових аташе полковник Норберт Хесс дав високу оцінку прогресу у реформах, якого Збройні сили України досягли у 2017 році

Ключовим пріоритетом воєнної реформи та підготовки військ є підвищення їх мобільності. Про це заявив начальник Генерального штабу - головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко під час зустрічі з членами Київської асоціації військових аташе, повідомляє прес-служба Міноборони.

За словами Муженка, йдеться про переміщення відповідних сил та засобів – бригад, полків, батальйонів, які будуть переміщуватися на загрозливі напрямки, виходячи з активності і оцінки характеру дій противника. Відповідні дії відпрацьовувалися під час стратегічних навчань, які передбачали переміщення і здійснення маневру на великі відстані.

"Я веду мову про навчання: "Літня гроза 2016", "Південний вітер 2016" і "Непохитна стійкість 2017", коли здійснювалося переміщення різними способами - залізничним транспортом, автомобільним транспортом, своїм ходом, повітряним транспортом, і рейдові дії десантно-штурмових військ на відстань більше 1000 кілометрів", – сказав начальник Генштабу.

Він також зауважив, що під час таких навчань велика увага приділяється здатності військ долати водні перешкоди, яких багато в Україні.

"Ми не збираємося форсувати Волгу. Ми збираємося йти по своїй території і по своїй землі. І як би хто які б "фейкові" там не вкидав документи, в нас немає завдань за межами кордонів України", – підкреслив Муженко.

Крім того, за підсумками зустрічі аташе з питань оборони ФРН та президент Київської асоціації військових аташе полковник Норберт Хесс дав високу оцінку прогресу у реформах, якого Збройні сили України досягли у 2017 році.

Дивіться також фотогалерею за темою:

До Одеси прибули два нові бронекатери для ВМС ЗСУ – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Зимові Олімпійські ігри-2018: Які спортсмени представлять Україну в Пхьончхан – інфографіка
Наступний матеріал
Баланс між ризиком та дохідністю: куди інвестувати в 2018 році
Loading...

ЗСУ готується прийняти на озброєння ПТРК Javelin – як прокоментував Муженко

Сучасні імітаційні комплекси: як новітні технології гартують морпіхів ЗСУ

Військовим-контрактникам ЗСУ компенсуватимуть оренду житла

"Паливні схеми" в МОУ: Холодницький розповів, коли завершать слідство

Екс-командувач ВМС ЗСУ: У 2014 році потрібна була спецоперація зі звільнення Криму

5 канал - трансляція наживо