Facebook / Генеральний штаб ЗСУ

Військовим-контрактникам ЗСУ компенсуватимуть оренду житла

Такий законопроект підтримали 230 народних обранців

Верховна Рада запровадила виплати компенсацій за винаймання житла військовослужбовцям-контрактникам рядового, сержантського та старшинського складу. Відповідний законопроект ухвалили народні обранці 8 лютого, інформує УНІАН. 

Як стало відомо, закон "Про внесення змін до статті 12 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" підтримали 230 депутатів.

Згідно з документом, військова частина в разі відсутності службового житла зобов'язана орендувати його для військовослужбовців, а також членів їх родин, або за їх бажанням виплачувати грошову компенсацію за піднайом (найом) житла.

У разі відсутності службового житла військові рядового, сержантського і старшинського складу, що проходять військову службу за контрактом і не перебувають у шлюбі, можуть розміщуватися безплатно у спеціально пристосованих казармах у розташуванні військової частини, а сімейні — в сімейних гуртожитках.

Умови в таких казармах мають відповідати вимогам, які висувають до гуртожитків, що призначені для проживання самотніх громадян.

Для реалізації цього потрібно близько 786 мільйонів гривень на рік, підрахували ініціатори закону.

Нагадаємо, минулого року лави ЗСУ поповнили майже 70 тисяч контрактників. Це дало можливість Україні відмовитися від мобілізації. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Обличчя Незалежності": як Хрещатиком усі роди військ ЗСУ та країн світу крокували – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
Парад 2017
/
Парад 2017
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Штормове попередження: в Україні 9 лютого випаде 10-20 см снігу
Наступний матеріал
Електромобіль з педалями: перший прототип вже представили в Норвегії
Loading...