День ЗСУ
День ЗСУ 5 канал

"Чи могли воїни про таке мріяти?": Порошенко про рекордну суму на військо 2018-го року

Наступного року понад 80 мільярдів гривень спрямують на українську армію

Майже на чверть збільшиться бюджет Збройних сил України 2018-го року. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час вітання захисників України у День Збройних сил, перебуваючи в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Львівської області.

За його словами, збільшення фінансування наступного року планують витратити на поліпшення побутових умов військовослужбовців та підвищити боєздатність армії.

"На армію в цьому бюджеті передбачено 86 мільярдів гривень. Чи могли коли-небудь про це мріяти українські воїни? Це на 25% більше, ніж у поточному 2017-му році. П'яту частину бюджету буде використано на озброєння – на нову техніку. Це на 34% більше, ніж цьогоріч", – заявив Президент.

Також глава держави зазначив, що за останні два роки армію поповнили понад 100 тисяч контрактників, що дало змогу відмовитися від часткової мобілізації.

Загалом за роки військової агресії на сході країни українське військо набуло чималої потужності, наголосив Порошенко. Сьогодні він передав армійцям 40 американських військових автомобілів. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Обличчя Незалежності": як Хрещатиком усі роди військ ЗСУ та країн світу крокували – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
Парад 2017
/
Парад 2017
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Порошенко: Українська армія не для того тримає фронт, щоб ворог орудував у тилу
Наступний матеріал
Суд у справі Януковича – завершено
Loading...