ZN.ua

Москаля вигнали з "Батьківщини" через підтримку Порошенка

  Низка членів "Батьківщини", в тому числі народний депутат Геннадій Москаль, були виключені з лав партії за порушення статуту. Про це повідомляє прес-служба партії "Батьківщина".


  У прес-службі нагадали, що 29 березня 2014 року з'їзд партії одноголосно проголосував за висунення лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко кандидатом на посаду Президента України.

  "Статут партії визначає, що серед іншого член партії має "сприяти перемозі кандидатів від партії на виборах до органів державної влади і місцевого самоврядування, вести за них агітацію серед населення"", - заначили у прес-службі.

  "Разом з тим, Геннадій Москаль, будучи членом партії "Батьківщина", не тільки вів агітацію за іншого кандидата в Президента, а й став його офіційною довіреною особою у 71-му територіальному виборчому окрузі (Москаль був довіреною особою Петра Порошенка - Ред.)", - обурилися в партії.

  Відтак Політрада "Батьківщини" вирішила, що подальше перебування Геннадія Москаля в лавах партії є нелогічним, резюмувала прес-служба.

  Нагадаємо, сьогодні Депутат Верховної Ради України Геннадій Москаль повідомив про своє виключення з партії "Батьківщина" і всіх її керівних органів. 
  Попередній матеріал
  СБУ затримала шпигуна терористів
  Наступний матеріал
  Невідомий розпочав стрілянину на військовій базі США
  Loading...