5.ua

Москаль не бачить сенсу в розмовах з бойовиками "ЛНР"

  Новопризначений керівник Луганської обласної держадміністрації Геннадій Москаль сьогодні прибув на Донбас, і вже приступив до роботи. Як розповів сам Москаль в коментарі "Сегодня", він зовсім не боїться перебувати в зоні військового конфлікту.


  "Якщо мені буде страшно, тоді що робити простим людям?" - підкреслив глава Луганської ОДА.

  За його словами, він не збирається вести діалог і домовлятися з бойовиками так званої "ЛНР".

  "Для цього є контактні групи та члени ОБСЄ. Вони там в Мінську підписують угоди, а ми тут виконуємо", - заявив новий глава області.

  Москаль також сказав, що зараз взагалі не стоїть питання про створення нової команди, в першу чергу, потрібно налагодити роботу колишніх управлінь Луганської ОДА.

  "Однозначно, зараз ситуація кардинально відрізняється від мого попереднього періоду губернаторства. Йде війна, розруха. Бойові дії не несуть добро, - розповідає Москаль. - Управління розрізнені і знаходяться далеко одне від одного. Низку управлінь взагалі не створено. Чиновники ОДА розкидані по різних районах, у них немає приміщень, де б вони могли працювати".

  Москаль також повідомив, що найближчим часом чиновники планують зайнятися відновленням зруйнованої інфраструктури та житлових будинків. За його словами, вже завтра відбудеться нарада, на якій будуть розбиратися проблеми. Однак, як вони будуть вирішуватися в умовах браку фінансування - велике питання.

  "Не можна виділяти щось окремо, зараз усі задачі - першочергові. Запитань багато, а найголовніше - як ми перезимуємо? - впевнений Геннадій Москаль. - Зараз повсюдно напружена обстановка у всьому регіоні. Відновлення інфраструктури планується. Але за що? На жаль, зараз у нас взагалі немає фінансування".

  Нагадаємо, вчора указом президента України Геннадій Москаль був призначений на посаду глави Луганської ОДА. Ця посада для Геннадія Москаля не нова - у 2005 він вже очолював регіон. 
  Попередній матеріал
  У Луганськ привезли українську гуманітарну допомогу
  Наступний матеріал
  НАТО створить новий міжнародний штаб Альянсу у Східній Європі
  Теги:
  Loading...