5 канал

Мосійчук розповів, чому вийшов з Радикальної партії та чи піде далі в політику

Читайте по-русски
Мосійчук заявив, що розійшовся в ідеологією з партією Ляшка

Народний депутат Ігор Мосійчук каже, що розійшовся з партією Олега Ляшка через розбіжності в ідеології та підходах до ситуації в Україні і планує балотуватися на наступних виборах до Верховної Ради по 94-му мажоритарному  округу. Про таке він заявив в ефірі "5-го каналу" в програмі "Інформаційний вечір".

Нардеп також заявив, що його відставка не пов'язана ні з переходом до інших сил, ні через політичну ситуацію.

"Я нікому не продався. Мосійчук який є, таким і залишається вже 25 років. Так, справді, я вийшов з Радикальної партії. Прийняв політичне рішення. Воно абсолютно не пов'язане з виборами, з усім. Воно пов'язано з тим, що ми розійшлися кінцево в ідеології і підходах до того, що відбувається в країні і, в тому числі, в політичній тактиці".

Попри те, що депутат не сказав, які саме ідеологічні розбіжності стали причиною його виходу з Радикальної партії, він зауважив, що на відміну від більшості членів його колишніх соратників, виступає проти уряду Гройсмана. Тому проголосував би за його відставку, якби не був на лікарняному.

Своє політичне майбутнє Мосійчук не пов'язує з найбільш рейтинговими на сьогодні партіями.

"Ні в Зеленського, ні в Порошенка ви мене не побачите, хоча, чесно скажу, в мене є добрі знайомі і в тій команді, і в тій. Це українська політика і люди, які в ній перебувають певний час, між собою знайомі…" – сказав нардеп.

Мосійчук заявив, що бачить себе в парламенті депутатом-мажоритарником: "Я розглядаю, можливо, участь у виборах на одному з мажоритарних округів.  До мене звернулись мешканці міста Василькова і Обухова. Розглядаю поки що 94-й округ, але працюю над узгодженням з іншими кандидатами. Після проведення парламентських виборів, ми зараз готуємо створення громадського руху і я думаю, що він може трансформуватися в партію".

Як повідомляв 5.UA, 24 травня 2019 року лідер Радикальної партії Олег Ляшко повідомив про вихід народного депутата Ігоря Мосійчука з організації. Подію прокоментував лаконічно: "Баба з воза – кобилі легше".

Попередній матеріал
Брифінг секретаря РНБО Данилюка за результатами наради з питань енергетичної безпеки – відео
Наступний матеріал
"Кінь Шредінгера", або Чому столичний пам'ятник Щорсу ніяк не переїде
Loading...