Петро Порошенко
Петро Порошенко president.gov.ua

Модернізація армії та повернення Криму й Донбасу: на сайті ЦВК оприлюднили передвиборчу програму Порошенка

  Буде завершено створення "щільної" системи протиракетної та протиповітряної оборони України, йдеться у програмі

  Президент Петро Порошенко у передвиборчій програмі на другий президентський термін наголошує, що зміцнення Збройних Сил України, модернізація та оснащення армії новітніми зразками зброї й військової техніки залишиться пріоритетом. Про це йдеться в опублікованій на сайті ЦВК передвиборчій програмі Порошенка під назвою "Велика держава вільних і щасливих людей". Документ доступний за посиланням у картці кандидата в президенти.

  • Зміцнення армії – пріоритет

  У програмі йдеться: "Ми відродили армію, яка зупинила російського агресора і стримує його. Зміцнення Збройних Сил, їхня модернізація та оснащення новітніми зразками зброї та військової техніки залишиться нашим безумовним пріоритетом". Серед іншого, це дає поштовх українській науці і промисловості, йдеться в програмі.

  Також він наголосив, що буде завершено створення "щільної" системи протиракетної та протиповітряної оборони. "На часі – докорінна модернізація українського флоту і повітряних сил”, – пише Порошенко як кандидат у президенти на другий термін.

  Окрім того, чинний Президент пообіцяв підняти рівень соціального забезпечення українських військовослужбовців, розширити підтримку родин учасників бойових дій.

  • Повернення Криму й Донбасу

  У програмі кандидат наголошує: "Ми продовжимо лінію на відновлення територіальної цілісності України, повернення окупованих територій Донецької та Луганської областей і Криму політико-дипломатичним шляхом, забезпечуючи єдність проукраїнської коаліції у світі, використовуючи інструмент санкцій та механізм міжнародної місії ООН на всій території окупованого Донбасу".

  Крім того, він запевняє, що за репресії і знущання над українськими громадянами на окупованих територіях, за завдані збитки країна-окупант понесе відповідальність і змушена буде їх відшкодовувати через міжнародні правові механізми. Також глава держави обіцяє й надалі робити усе можливе для повернення додому всіх українських громадян, які стали заручниками російського агресора – як у Росії, так і на окупованих нею територіях України. 

  • Курс на вступ до ЄС

  Крім того, чинний Президент Петро Порошенко як кандидат на другий президентський термін планує подати у 2023 році заявку на вступ до ЄС й протягом наступних п’яти років зробити Україну лідером аграрного й ІТ-секторів, транспортним хабом Східної Європи та однією з найвідвідуваніших європейських держав.

  Попередній матеріал
  "З'явилося відчуття відповідальності": Митрополит Епіфаній розповів про свої емоції після обрання главою ПЦУ
  Наступний матеріал
  Розслідування у справі Онищенко завершено – НАБУ
  Loading...

  У ЦВК зареєстрували Порошенка кандидатом у президенти

  ЦВК поповнила список кандидатів у президенти 3-ма прізвищами: серед них знову Тимошенко

  Двох зареєстрували, двом відмовили: ЦВК оновила дані щодо заявок на кандидатів у президенти

  ЦВК завершила прийом документів від охочих балотуватися в президенти

  Порошенко йде на другий президентський термін

  МЗС не реєструватиме на вибори президента спостерігачів від Росії – Клімкін