facebook / Міноборони України

Міноборони пояснило, що за техніка перебуває на Харківському заводі, де вели зйомку блогери

У міністерстві зазначають, що стара техніка була зосереджена на території заводу з 2004 до 2010 року за різними рішеннями керівництва відомства

Військова техніка, виявлена відеоблогерами на території Харківського бронетанкового заводу без охорони, була передана на завод з метою її ремонту та модернізації і готується до передачі ЗСУ.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

"Щодо ситуації по розміщенню техніки та території Харківського бронетанкового заводу, повідомляємо наступне: військова техніка, яка наразі відновлена, у відповідності до державних контрактів, була передана на завод з метою її ремонту та модернізації за рахунок бюджетних коштів. Після завершення всіх приймально-здаточних робіт зазначена військова техніка буде передана до складу Збройних сил України", – йдеться у повідомленні.

У міністерстві зазначають, що стара техніка була зосереджена на території заводу з 2004 до 2010 року за різними рішеннями керівництва Міністерства оборони України на той час. Рішення щодо її подальшого використання не ухвалювали до 2014 року.

"У 2014 році Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак доручив провести інвентаризацію всієї техніки з метою визначення її наявності, технічного стану та виконання ремонтно-відновлювальних робіт", – розповіли в Міноборони.

"Наразі за рішенням Міністром оборони України відбувається позапланова інвентаризація залишків військової техніки. Після її завершення буде прийнято правове рішення щодо механізмів її повернення до складу Збройних сил України", – зазначили в міністерстві.

Раніше в "Укроборонпромі" пояснювали, що Харківське підприємство зі складом танків, по якому безперешкодно ходили блогери, не уклало договір зі зберігання складу майна.

Нагадаємо, 16 липня невстановлені особи незаконно проникли на територію одного з харківських підприємств, де проводили несанкціоновану відеозйомку, яка в подальшому була розміщена в інтернеті.

У Харкові відкрили провадження щодо блогерів, які пробралися на територію військового підприємства і зняли відео.

У Міноборони зі свого боку відзначили, що цей ролик був знятий на території одного з підприємств в Харкові, а не в одній з військових частин Збройних сил України.

Попередній матеріал
У лікарню не звертався: на Запоріжжі від ботулізму помер чоловік
Наступний матеріал
Бортпровідники страйкують: Ryanair відмінив рейси 50 тисячам пасажирам
Loading...

В "Укроборонпромі" прокоментували відео, зняте блогерами на танковому складі в Харкові

Нарколог, яка обстежувала Зайцеву, ховається від суду

Справа чиновника Міноборони: засідання не відбулося через самопочуття Довгалюка

Брифінг речника Міноборони України – відео

У Харкові абітурієнтка відправила замість себе на ЗНО "двійників"

Бірюков: Будівництво одного корабля – це півбюджету Міністерства оборони