Заборона російських сайтів
Заборона російських сайтів 5.ua

Мінкульт більше не складатиме переліку заборонених сайтів

  Читайте по-русски
  Перелік формувало Мінінформполітики, яке зараз перебуває в стані ліквідації юрособи

  Міністерство культури та інформаційної політики більше не складає списку заборонених сайтів. Про це йдеться у відповіді Мінкульту на запит агентства "Інтерфакс-Україна".

  "Визначення та публікацію переліку сайтів, які містять інформацію, що має ознаки забороненої до поширення нормами українського законодавства, здійснювало Міністерство інформаційної політики України, яке на сьогодні перебуває в стані припинення юридичної особи в результаті її реорганізації", – відповіли у відомстві.

  Там наголосили, що на сьогодні не складають таких переліків.

  У червні 2017 року Мінінформполітики оприлюднило перелік із 20 сайтів, рекомендованих для заборони в Україні. До переліку, зокрема, потрапили сайти "Русская весна", "Новороссия", "Антифашист", "Антимайдан", "Политнавигатор" і низка інших.

  У квітні 2018 року Мінінформполітики направило Службі безпеки України другий перелік із 21 сайту, рекомендованих для заборони в Україні.

  У вересні 2018 року в Мінінформполітики повідомили, що готують третій перелік заборонених сайтів.

  Міністерство інформаційної політики України було створене у 2014 році й ліквідоване у 2019 році шляхом реорганізації з об'єднанням інших відомств у Міністерство культури, молоді та спорту України, яке своєю чергою також реорганізували у 2020 році в Міністерство культури та інформаційної політики України.

  Нагадаємо, у вересні міністр культури Олександр Ткаченко доручив перевірити, чи справді російська соціальна мережа "ВКонтакте" знову доступна в Україні без використання VPN.

  Попередній матеріал
  Ліфти на 8 станцій: у Києві хочуть побудувати канатну дорогу через Дніпро
  Наступний матеріал
  У КВУ розповіли, нардепи яких політсил прогуляли найбільше засідань ВР у 2020 році
  Loading...