Еміне Джапарова
Еміне Джапарова detector.media

Мінінформполітики до роковин анексії Криму масштабно розповість про бранців Кремля

Інформацію про в'язнів Москви розповсюджуватимуть на білбордах, фотовиставках, у брошурах тощо. Підготовані фільми та ролики, планується навіть проведення міжнародного політичного форуму

До четвертих роковин окупації півострова Росією українське Міністерство інформаційної політики підготувало просвітницьку кампанію – заходи, присвячені кримській темі, відбудуться і в Україні, і за кордоном. Про це повідомляє "5 канал".

Інформацію про долю політичних в'язнів та їхній спротив окупаційній владі розмістять на білбордах, фотовиставках, у брошурах тощо. Підготували фільми та інформаційні відеоролики. Крім того, організатори планують провести міжнародний політичний форум, аби привернути до кримської проблеми увагу світової спільноти.

"Ми намагаємося показати, в чому полягає цей опір, чому з кожним місяцем збільшується кількість політичних в'язнів, ми називаємо їх "бранці Кремля", "бранці совісті". А саме тому, що люди не погоджуються приймати російську дійсність. Є кейси Сенцова, Кольченка, Балуха, сім'ї Дегерменджи, Чийгоза, Умерова та багатьох інших. І цьогорічна кампанія навколо конкретних політичних символів опору – це 64 політичні в'язні, і червоною лінією ми проводимо історії цих людей", – зазначила перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

Дивіться також фотогалерею:

У Берліні форум російськомовних європейців виступив на захист кримських татар – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Розстріли на Майдані: більшість із розшукуваних осіб переховується в РФ – Горбатюк
Наступний матеріал
В Одесі від кору померло немовля – це вже шоста жертва від початку року
Loading...