Медведєв виступив перед українськими студентами

  Росія готова лобіювати інтереси України у міжнародній політиці, зокрема у співпраці з міжнародним валютним фондом. Про це заявив президент Російської Федерації Дмитро Медведєв. У другий день офіційного візиту в Україну російський президент відповідав на запитання студентів Національного Університету імені Тараса Шевченка. Спектр запитань був широкий: від державної тематики до розповідей про особисте.

  Ірина Герасимова, 5 канал: "На вулицях біля Національного університету - скубчення машин і посилені заходи безпеки. Біля центрального входу до закладу - черги студентів, які намагаються потрапити всередину. На лекцію російського президента".

  Разом зі студентами і правоохоронцями на Дмитра Медведєва чекають і кількадесят активістів об`єднання "Свобода". Вони хотіли висловити своє ставлення до нинішніх українсько-російських відносин. Та зустріти президентський кортеж мітингом їм не вдалося. Міліція заборонила.

  У цей час в середині університету - спецконтроль. Кількість місць у приміщенні - обмежена. Студенти, вхожі до зали, напередодні пройшли відбір на факультетах.

  А керівництво і саме не проти послухати кремлівського гостя. Та лекції, на яку чекали студенти - не було. Російський президент відмовився від довгої промови і перейшов одразу ж до запитань. Українські студенти запитували про українські проблеми: ціну на газ, перебування Російського флоту в Криму і загрозу війни на берегах Чорного моря.  

  Від політики до особистого. В розмові зі студентами президент зізнається - у школі експерементував з хімікатами і мріяв стати хіміком. Але вивчився на юриста. Працював викладачем - і спостерігав за корупцією у вишах. Тому виступає за тестову систему вступних іспитів. Якби не президентство - читав би багато літератури. Та державні документи не дають спокою і у вільний час.

  Студенти теж говорили про задоволення. Після закінчення зустрічі.

  Ірина Герасимова, Ганна Мірошниченко, Юрій Усік, Олексій Тищенко, 5 канал 

  Попередній матеріал
  "Червоні сорочки" погодилися на перемови з таїландським урядом
  Наступний матеріал
  Медведєв зустрівся з українськими олігархами
  Теги: