"Червоні сорочки" погодилися на перемови з таїландським урядом

  "Червоні сорочки" погодилися на перемови з таїландським урядом. Посередником між мітингувальниками та владою буде спікер сенату. Головна мета такого кроку - зупинити кровопролиття на вулицях Бангкока, що за останні 5 днів уже забрало 38 життів.

  Опозиціонери проігнорували ультиматум уряду - звільнити вулиці столиці до середини понеділка. Сотні жінок та дітей сховалися у храмі, що розташований всередині табору опозиціонерів. Мітингувальникам немає що їсти - урядові війська не пропускають всередину машини з водою та харчами. Доступ дозволили лише працівникам "червого хреста". Вони доправляють сухі продукти мітингувальникам. Пропозицію лідерів "червоних сорочок" про мирні переговори за посередництвом ООН - влада відкинула. Загалом за місяць з початку заворушень у Таїланді вже загинули 67 людей.

  Сансерн Кевкамнерд, речник урядової армії: "Вони вимагають, щоби війська припинили вогонь. Однак ми їм вже казали, що військові використовують бойові набої лише там, де є тиск та напад на наші сили. Нам не важко припинити стрілянину - однак спочатку опозиціонери мають скласти зброю".   

  Попередній матеріал
  Греція сьогодні отрмає перший транш допомоги
  Наступний матеріал
  Медведєв виступив перед українськими студентами
  Теги: