Юрій Тандіт
Юрій Тандіт 5 канал

Медведчук та Білий дім: Тандіт назвав переговірників у процесі звільнення заручників

Для того, щоб українці повернулися додому, використовують "абсолютно всі способи"

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" радник голови СБУ (2015-2018) Юрій Тандіт розповів, із ким ведуть перемовини представники України задля звільнення бранців. 

"Велике значення має, наприклад, адміністрація президента США. Зрозуміло, що вони впливають на світові процеси. Абсолютно всі способи використовують... Є дуже багато потоків та коридорів, за якими працюють. Спілкуються з Віктором Медведчуком, спілкуються безпосередньо з Адміністрацією президента (Росії – Володимира Путіна – ред.), спілкуються з Центром звільнення заручників при СБУ, з політиками, ієрархами, просто з волонтерами. Є багато безіменних героїв, які заходять за лінію зіткнення і можуть домовлятися. Звісно, зараз набагато важче, адже політики підняли рамку", – коментує Тандіт.

Він запевняє: "Процес триває з усіх боків. Ми не про все зараз можемо говорити, проте, повірте, ми робимо все для того, щоб хлопців звільнили. Напередодні ми мали зустріч з ієрархами та матерями заручників, місця яких зараз не визначені. Повірте, те, що зробили ієрархи і те, що вони робитимуть, матиме велике значення для процесу звільнення заручників".

Нагадаємо, 19 червня стало відомо, що Юрій Тандіт покинув посаду радника голови СБУ за власним бажанням. У відомстві тим часом додали: роботу зі звільнення заручників колишній посадовець не припинятиме.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

#FreeSentsov: Видовищна акція просто на Times Square у Нью-Йорку – ФОТО

акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/
акція FreeSentsov
/

Попередній матеріал
Володимир Балух оголосив сухе голодування
Наступний матеріал
"Низький уклін вам і шана": Президент нагородив 100-річного ветерана Другої Світової
Loading...