Магера: Вже наступного понеділка - має бути оголошений старт виборчих кампаній

  Поки зміни до Конституції не ухвалені, діє пряма норма чинної Конституції про парламентські вибори у березня 2011-го. Тому заступник голови ЦВК Андрій Магера заявляє, що вже наступного понеділка - і це крайній термін - має бути оголошений старт виборчих кампаній.

   За його словами, висновок Конституційного Суду щодо законопроекту про вибори Ради в жовтні 2012 року стосується ймовірного ухвалення парламентом відповідного закону в майбутньому.

  Водночас інший член ЦВК Михайло Охендовський, вважає, що розпочинати вибори немає підстав, зважаючи на останнє рішення Конституційного суду, за яким вибори мають відбутися 2012 року. В понеділок ЦВК проведе засідання на якому розгляне питання про початок виборчої кампанії до Ради.

  Максим Охендовський, член ЦВК: "Всі розмови навколо 27 березня 2011 року як дати наступних чергових виборів  народних депутатів україни носили виключно політичний характер, і не мали під собою жодних юридичних підстав".

  Андрій Магера, заступник голови ЦВК: "Частина перша 77 конституції чітко говорить про те, що чергові вибори до верховної ради україни відбуваються в останню неділю березня четвертого року повноважень Верховної ради України. Парламент набув повноважень в 2007 році. Власне 27 березня 2011 року це остання неділя четвертого року повноважень поточного складу верховної ради україни поточного складу".

  Попередній матеріал
  КС та ВР відтягнули час наступних виборів [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  На Івано-Франківщині "луплять кукурудзу"
  Теги: