Литвин: Арбузов може очолити НБУ вже завтра

  Уже завтра Нацбанк України може отримати нового голову. На цю посаду призначать Сергія Арбузова - прогнозує спікер Володимир Литвин. Зараз Арбузов працює заступником голови НБУ. В опозиції цю кандидатуру критикують.

  У фракції НУНС дізналися, що Сергій Арбузов не має ідентифікаційного коду, а тому може здійснювати безконтрольні фінансові операції. Таке право надав один із судів Донецька - після того як Арбузов пояснив: що не може мати коду через релігійні переконання. Регіонали у цьому проблеми не бачать.

  Володимир Ар`єв, член фракції НУНС: "В особливих відмітках значиться, дослівно читаємо, "має право здійснювати будь-які платежі без індефікаційного номера, згідно з рішенням Калінінського районного суду міста Донецька", теж без номера, від 6 травня 2005 року. Дуже важко відстежити всі фінансові операції на всі суми, які проводить, зокрема, в данному випадку Арбузов Сергій Геннадієвич".

  Владислав Лук`янов, народний депутат, Партія регіонів: "Я думаю, що питання ідентифікаційного коду буде вирішено у чіткій відповідності до діючого законодавства. І я впевнений, що пан Арбузов не порушив жодної норми закону".

  Попередній матеріал
  До 90-ліття Параджанова про митця знімуть художній фільм
  Наступний матеріал
  У Римі студенти протестують проти освітньої реформи
  Теги: