До 90-ліття Параджанова про митця знімуть художній фільм

  Видатного кіномитця Сергія Параджанова - зіграє французський актор Серж Аведикян. Володар Золотої Пальмової гілки Каннського кінофестивалю-2010 приїхав до Києва.
  Фільм про Параджанова, який увійшов в історію світового кіно, зокрема, завдяки стрічці "Тіні забутих предків", буде присвячений 90-річчю від дня його народження. Відзначатимуть ювілей у 2014 році. Тоді і презентують стрічку. Сценаристом нового кіно є Олена Фетисова. Його зніматимуть у країнах, де мешкав Параджанов - Грузії, Вірменії, Україні та у Нідерландах. Робота над фільмом розпочнеться у вересні наступного року. Його бюджет складає більше 2 мільйонів євро.

  Олена Фетісова, автор сценарію фільму: "Фильм будет сниматься на языке, на котором говорил герой - это будет русско-армянско-украинско-грузинский язык с вкраплениями английского в Нидерландах. То есть, все будет сниматься так, как в жизни".

  Серж Аведікян, французький актор та режисер: "Це дуже великий ризик - знімати фільм про Параджанова сьогодні, коли минуло лише 30 років після його смерті. Проте він сам дуже полюбляв ризикувати, тому ми повинні бути гідними - бути на його висоті".

  Попередній матеріал
  ЄС вимагає звільнити всіх затриманих після акцій протесту у Білорусі
  Наступний матеріал
  Литвин: Арбузов може очолити НБУ вже завтра
  Теги: