lb.ua

Луценко внесе подання на зняття недоторканності з трьох нардепів

  Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що незабаром внесе до парламенту подання щодо надання згоди на притягнення до відповідальності на трьох народних депутатів за несплату податків

  На нараді щодо стану виконання органами прокуратури у 2016 році покладених на них функцій і завдань генеральний прокурор заявив про подання на зняття недоторканності з трьох нардепів, повідомляє "Укрінформ".

  "Проведено позапланову перевірку трьох народних депутатів із 17 поданих, яким трьом народним депутатам встановлена несплата податків відповідно 60, 50 і 40 млн гривень. Подання на цих народних депутатів я внесу найближчим часом до Верховної Ради", – сказав Луценко.

  За його словами, варіантів розвитку ситуації два: або ВР надає згоду на притягнення парламентаріїв до кримінальної відповідальності і вони можуть отримати до 3 років ув'язнення, або ж ці народні депутати сплатять вказані суми податків.

  Луценко пояснив, що інформацію щодо несплати депутатами податків вдалося отримати завдяки подання ними електронних декларацій.

  "Хочу наголосити, що це лише перші три з першої партії в 17 народних депутатів, які ми взяли до перевірки", – підкреслив генпрокурор.

  Попередній матеріал
  Синоптик розповіла, коли Україна відчує, що таке справжнє потепління
  Наступний матеріал
  Гройсман: Жодного підвищення цін на газ для населення не буде
  Loading...

  Суд зняв арешт з коштів на "Охматдит" – Луценко

  ГПУ повідомила про підозру начальнику управління ДФС за неподання е-декларації

  "Вливання нової крові": до базової ланки прокуратури призначено 450 нових прокурорів