112.ua

"Вливання нової крові": до базової ланки прокуратури призначено 450 нових прокурорів

  У 2016 році із залученням представників громадськості відбулися конкурси на заміщення вакантних посад у місцевих прокуратурах

  93% кандидатів на посади не мали стажу роботи у прокуратурі. Про це повідомив головний прокурор України Юрій Луценко під час наради щодо стану виконання органами прокуратури у 2016 році покладених функцій і завдань.

  "З широким залученням представників громадськості у минулому році відбулися чергові конкурси на заміщення вакантних посад у місцевих прокуратурах, спеціалізованих антикорупційних прокуратурах і комплектування принципово нового органу генеральної інспекції ГПУ. За результатами їх проведення до низової, базової ланки на сьогодні призначено нових 450 прокурорів, з яких 93% – це кандидати, які не мали стажу роботи у прокуратурі. Вони пройшли два тести, співбесіди з комісією, яка комплектувалася з участю громадськості, і сьогодні замістили вакансії у базовій ланці прокуратури. Це вливання нової крові, про яке ми говорили на початку нашої роботи, відбулося. Хочу наголосити, що це не одноразовий акт, а постійна робота", – зазначив генпрокурор.

  Попередній матеріал
  "Русскій мір" змалечку: школярам в "ДНР" розповідають про "активізацію українського терору" – ГУР
  Наступний матеріал
  "Це не просто перестрілки – це бойові дії": в ООН побоюються нової ескалації на сході України

  Печерський суд не дозволив ГПУ розпочати заочне розслідування справи Клюєва

  ГПУ: генерала СБУ, що закликав до держперевороту, оголосили у міжнародний розшук

  ГПУ повідомила про підозру начальнику управління ДФС за неподання е-декларації