Штурм Євромайдан uk.wikipedia.org

Луценко сказав, коли завершать слідство щодо розстрілів на Майдані

Генпрокурор називає це чи не "найважливішим рішенням для відновлення справедливості в Україні"

Слідство щодо розстрілів на Майдані буде завершене до кінця року. Принаймні, це прогнозує Генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає "Радіо Свобода".

"Команда прокурорів і слідчих доповідає мені про готовність у четвертому кварталі цього року закінчити слідство у справі розстрілів на Майдані. Найтрагічніші сторінки 18, 19, 20, 21-го (лютого 2014 р.) зараз знаходять свою юридичну оцінку в доопрацьованій підозрі. Це вже зроблено. І наступні кроки – у закінченнях експертиз і пред'явленні обвинувального акту. До четвертого кварталу ми зробимо і це, можливо, найважливіше рішення для відновлення справедливості в нашій країні", – відзначив Генпрокурор. 

Нагадаємо, у травні цього року Генпрокурор Луценко в Раді розповів про хід розслідування "справ Майдану" та втікача Януковича. За даними Луценка, від початку розслідувань до суду скерували 147 обвинувальних актів, де фігурують 228 осіб, а 42 людини вже відбувають покарання згідно з судовими вироками.

Самого ж екс-прехидента Януковича як організатора злочинних дій на Майдані також судитимуть, однак вже після завершення розгляду справи про державу зраду.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Результати розслідувань справ Майдану: інфографіка від ГПУ

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Львові від блискавки загинули 9-річна дівчинка та її батько
Наступний матеріал
У Кабміні спростували інформацію щодо повторної кібератаки
Loading...