5 канал

Луценко обурений закриттям справи проти Довгого – ГПУ відкрила нове провадження

  Луценко назвав рішення САП про закриття справи народного депутата Олеся Довгого неприйнятним

  Прокуратура Києва зареєструвала нове провадження щодо народного депутата Олеся Довгого. Про це генеральний прокурор Юрій Луценко написав у Facebook

  "Сьогодні прокуратура Києва зареєструвала провадження за фактом розтрати майна в особливо великих розмірах (ст. 191 ККУ) під час відчуження більш як тисячі гектарів столичної землі на острові Жуків через так звані кооперативи. Строк давності за цією статтею КК – 15 років", – наголосив він.

  Луценко назвав рішення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури про закриття справи народного депутата Олеся Довгого неприйнятним. На думку керівника ГПУ, рішення процесуального керівника у кримінальному провадженні про його закриття на підставі п. 3 ч. 1 ст. 284 КПК – "у зв'язку з неможливістю встановити достатні докази для доведення винуватості особи в суді і вичерпанням можливості їх отримання" – викликає подив і обурення.

  Луценко заявив: "По-перше, докази у справі є. Їх чула вся країна і на їх основі ВР зняла недоторканність з депутата. По-друге, якщо САП хотіла зібрати більше доказів, то за п'ять місяців це мало бути зроблено. Відтак, 1438 га землі незаконно вкрали, але САП не може довести – хто".

  Як повідомляв 5.UA, 27 грудня 2017 року стало відомо, що САП закрила кримінальне провадження щодо народного депутата Олеся Довгого через недостатність доказів.

  Верховна Рада в липні дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата, екс-секретаря Київської міськради Олеся Довгого. Його підозрювали у зловживанні владою при відчуженні у 2007 році земельних ділянок природно-заповідного фонду заказника "Жуків острів" площею 44,25 га. Унаслідок оборудки державі завдано збитків на суму 81,7 млн грн.

  Попередній матеріал
  Старт медичній реформі: Порошенко підписав документ і відкрив нове відділення в лікарні
  Наступний матеріал
  Експерт про реабілітацію звільнених заручників: що може нашкодити
  Loading...