Обшук у Юрія Гримчака
Обшук у Юрія Гримчака 24tv.ua

Луценко і МінТОТ прокоментували затримання Гримчака – що говорять

  Читайте по-русски
  Генпрокурор зауважив, що затримання Гримчака показує, що закон один для всіх

  За інформацією, яка є в розпорядженні МінТОТ, затримання Юрія Гримчака не стосується діяльності Міністерства і не пов'язане з виконанням ним посадових обов'язків як заступника міністра. Так відреагувало на новину про затримання чиновника МінТОТ у Twitter

  Там додали: "Більше того, повідомлення в ЗМІ щодо затримання "помічника заступника Міністра" також не є коректним, оскільки у штатному розписі Міністерства немає посади "помічник заступника Міністра". Згадана в ЗМІ особа не є працівником МінТОТ".

  Прокоментував затримання Гримчака і генпрокурор Юрій Луценко, написавши у Facebook: "Так, це правда. ГПУ та слідчі СБУ і НАБУ затримали за шахрайське заволодіння понад 1 млн доларів мого колишнього помічника і депутата Юрія Гримчака. НСРД свідчить, що він та його помічники вимагали кошти за вплив на рішення судів та чиновників Мінкультури для прийняття замовлених рішень".

  "Соромно за нього. Але це наочно показує, що в ГПУ - закон один для всіх", - написав Луценко.

  Як повідомляв 5.UA, сьогодні раніше до будинку Гримчака прийшли з обшуками. У СБУ заявили, що Гримчака затримали "на гарячому" під час одержання частини коштів у розмірі 480 тис. доларів США.

  Попередній матеріал
  Кабмін збільшить виплати окремим категоріям переселенців – кому саме
  Наступний матеріал
  Зведення з війни: обстріли противника не вщухають, один захисник України загинув
  Loading...