5 канал

Логвинський: Європейські партнери дедалі частіше говорять про діалог з Росією

ПАРЄ може залишитися без України – Логвинський

Європейські партнери дедалі частіше говорять про діалог з Російською Федерацією. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив народний депутат від "Народного фронту" Георгій Логвинський.

"Ви кажете, що європейські партнери все частіше говорять про діалог з Росією? Це правда. Давайте відповімо чому ... можливо, ми були не настільки принципові у своїх позиціях? ... Якщо європейське співтовариство не приймає нас, як частину демократичного інституту, не несе відповідальності за всі Будапештські меморандуми, угоди і не розуміє, що сьогодні в Донецьку, Луганську, в Криму перебувають бійці, які воюють за нього (Путіна - 5.ua), то в такому випадку ми повинні більш гостро ставити питання, ми повинні знаходити більш жорсткі аргументи", - зазначив він.

Нардеп додав: "Ось, наприклад, в ПАРЄ наша делегація поставила питання, що ми будемо серйозно розглядати питання про те, що ПАРЕ залишиться без України, якщо ми побачимо, що російські вкрадені у ЮКОСу газові долари сьогодні будуть впливати на політику інших країн. Ми повинні це зупиняти".

Нагадаємо, як заявив радник українського Президента Петра Порошенка, колишній Генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен, Євросоюз має продовжувати дію санкцій проти Росії на рік, а не на півроку.

Попередній матеріал
У Підмосков’ї вбили лідера "Оплоту" Жиліна – ЗМІ
Наступний матеріал
ПАРЄ не може існувати без України – нардеп

Порошенко на засіданні Генасамблеї ООН: "Ми не маємо права закривати очі на бомбардування Росією українського Донбасу"

Немає жодних підстав для повернення Росії до роботи в ПАРЄ – Парубій

МЗС: Сьогоднішні російські вибори у Держдуму – є складовою агресії РФ проти України

Представник Росії втік з засідання Радбезу ООН після звинувачень у лицемірстві й цинізмі

Жодних кроків від України, доки Росія не почне виконувати Мінські угоди – Порошенко

5 канал - трансляція наживо