Лікарі Солсбері
Лікарі Солсбері
5 канал

Лікарі Солсбері: "У світі було лише три випадки отруєння "Новачком"

Нині не можна однозначно сказати, яким буде стан екс-розвідника та його доньки, адже медики не мають досвіду роботи з потерпілими від такої нервово-паралітичної речовини

Медики, які лікували Сергія Скрипаля та його дочку, не впевнені у їхньому подальшому здоров'ї. Про це вони повідомили ВВС, передає "5 канал".

Як стало відомо, лікарі були переконані, що Скрипалі не виживуть. Тому зараз всі прогнози – непевні. Коли до шпиталю привезли Сергія та Юлію, медики спершу діагностували їм передозування опіоїдами. І лише коли до лікарні потрапив поліцейський із тими самими симптомами, зрозуміли, що все набагато серйозніше. Більш того, у медиків з'явилися побоювання, що нервово-паралітична речовина "Новачок" подіє і на них.

"Коли ми вперше зрозуміли, що це нервово-паралітична речовина, ми не очікували, що вони виживуть. Ми спробували всі види терапії. Ми забезпечили найвищий рівень догляду, але все вказувало на те, що вони не виживуть", – заявив консультант відділу інтенсивної терапії шпиталю Солсбері Стівен Джукс.

Лікарі Солсбері

"Ми не знаємо, чи Скрипалям буде потрібне подальше лікування. У світі було всього три випадки лікування пацієнтів від впливу "Новачка". Тому безпечно буде сказати, що ми лише вчимося", – додала директор шпиталю Солсбері Крістін Бланшар.

Лікарі Солсбері

Як відомо, колишнього розвідника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочку Юлію знайшли без тями на лавці в британському місті Солсбері 4 березня. Їх отруїли нервово-паралітичною речовиною "Новачок". Велика Британія вважає, що за інцидент відповідальна Росія. Через отруєння Скрипалів країни Заходу вислали понад сотню російських дипломатів. Росія всі звинувачення відкидає.

Попередній матеріал
"Вікі любить музику": "Вікіпедія" оголосила конкурс на музичну тематику українською мовою
Наступний матеріал
Загострення на Донбасі: експерт оцінив ймовірність масштабного наступу "Л/ДНР"