rg.ru

Лаврова розсмішила заява польського міністра про неприпустимість повторення кримського сценарію

  Міністра закордонних справ Російської федерації Сергія Лаврова розсмішили слова глави МЗС Польщі Радослава Сікорського про запевнення російської сторони у неможливості повторення сценарію приєднання до складу Росії інших територій так, як це сталося в березні цього року з Кримом. Про це повідомляє польська Gazeta Wyborcza, пише УНІАН.


  "Ми маємо запевнення, що кримський сценарій не повториться", - сказав вчора у Санкт-Петербурзі Сікорський, слова якого наводить польське видання та відзначає, що власне після них глава російського МЗС "голосно розсміявся".

  "Чи російський міністр намагався сміхом спростувати те, чого так бояться політики в Європейському Союзі - що російські солдати так само, як у березні Крим, захоплять Донецьк та Луганськ?", - відзначає видання.

  Газета зауважує, що глави МЗС Польщі та Німеччини у Санкт-Петербурзі брали участь в черговому засіданні так званого "королівського трикутника", на якому, зокрема, обговорювали питання cитуації в Україні.

  Пізніше Лавров похвалив розмови з європейськими міністрами за "конструктивізм" та назвав їх "надзвичайно потрібними", але сторонам не вдалося досягти згоди.
  Попередній матеріал
  Світовий банк прогнозує спад української економіки на 5%
  Наступний матеріал
  "Ізоляція" просить бойовиків не знищувати твори мистецтва