segodnya.ua

"Ізоляція" просить бойовиків не знищувати твори мистецтва

  Міжнародний благодійний фонд "Ізоляція. Платформа культурних ініціатив" звернувся до керівників так званої "Донецької народної республіки" з проханням врятувати від знищення розташовані на колишньому заводі ізоляційних матеріалів твори мистецтва. Про це сказано в листі на адресу "прем'єр-міністра" Олександра Бородая, пише


  "9 червня 2014 силами "ДНР" був захоплений колишній завод з виробництва ізоляційних матеріалів, приміщення якого орендував фонд. Під час захоплення Роман Лягін, "міністр соціальної політики ДНР", заявив, що творам мистецтва та майну Фонду не буде завдано шкоди", – повідомили у фонді.

  За їхніми словами, нападники не дотрималися обіцянок – співробітники заводу зафіксували "відкриття сейфу, злом дверей в приміщення з дорогими інструментами та обладнанням, розкрадання речей, що належали фонду і його співробітникам".

  "Крім того, блокується вивезення творів мистецтва, документації та особистих речей співробітників фонду", – заявили в "Ізоляції".

  "Ізоляція" є культурним центром, над створенням експонатів якого впродовж чотирьох років працювали українські та іноземні художники, куратори та арт-менеджери. Завдяки цим роботам культурна інституція відома в Україні і за кордоном, а територія колишнього заводу перетворилася на місце, популярне серед жителів і гостей Донецька.

  Як повідомлялося, бойовики самопроголошеної "Донецької народної республіки" захопили центр сучасного мистецтва "Ізоляція" 9 червня.
  Попередній матеріал
  Лаврова розсмішила заява польського міністра про неприпустимість повторення кримського сценарію
  Наступний матеріал
  Toyota відкликає два мільйони автомобілів через несправність подушки безпеки
  Теги:
  Loading...