Брифінг 'ОПОРА'
Брифінг 'ОПОРА' 5 канал

Лавки та велосипеди в подарунок: в "ОПОРІ" відзвітували про порушення виборчої кампанії

Читайте по-русски
Спостерігачі виявили чотири факти непрямого підкупу – в Донецькій, Одеській, Кіровоградській і Миколаївській областях

У громадянській мережі "ОПОРА" зафіксували 445 порушень з моменту старту виборчої кампанії. Про це повідомляє "5 канал".

Зокрема, йдеться про випадки агітації без вихідних даних. Або порушення правил агітації, а саме – фінансування не з виборчого фонду, розміщення агітації в заборонених місцях чи з нехтуванням правилами благоустрою. Спостерігачі від "ОПОРИ" виявили чотири факти непрямого підкупу в Донецькій, Одеській, Кіровоградській і Миколаївській областях. Про ці випадки повідомлено правоохоронні органи.

"Від імені народного депутата Дмитра Лубінця було розміщено 10 лавок. Вручення наборів футбольної форми в окрузі №137 від імені кандидата в народні депутати Україні Клімова. Вручення зареєстрованим кандидатом Трушиним медичного обладнання в місцевій амбулаторії. А також в 100-му окрузі Кіровоградської області ми зверталися щодо вручення кандидатом Лучковим нових велосипедів для місцевих поштарів", – навів приклади аналітик Олександр Клюжев.

"Блокнот з логотипом політичної партії може розцінюватися як підкуп виборців, якщо його вартість вища 3% мінімальної зарплатні. Водночас будь-які товари та послуги, які не брендовані, навіть сумнозвісний пакет гречки або пакет з продуктам, в разі залучення агітаційних матеріалів або агітації "за" чи "проти", може розцінюватися також як підкуп виборців", – наголосила голова "ОПОРИ" Ольга Айвазовська.

Нагадаємо, кандидат у нардепи від "Слуги народу" Куницький має подвійне громадянство.

Попередній матеріал
Російська ракета з Сирії впала на Кіпрі – ЗМІ публікують відео
Наступний матеріал
Звернення Тетяни Сліпачук щодо інформаційних атак на ЦВК – відео