Кириленко: У попередньої влади вистачило політичної волі порушити кримінальну справу проти Кучми

  У попередньої влади, зокрема у Президента, не вистачило політичної волі порушити кримінальну справу про екс-президента Леоніда Кучми. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив лідер партії «За Україну» В’ячеслав Кириленко.
  «Звичайно, що політичної волі для розслідування такого роду справи у ті часи не вистачало, думаю, в тому числі і попередньому Президенту. Інша річ, що дії нинішньої влади, вони також потребують перевірки часом – чи це не політична гра, а пошук істини. Тому що є багато думок на цю тему і остаточні результати цієї справи може показати тільки суд. А ось в суді багато буде виявлено нових фактів, або зовсім інакше будуть розглянуті факті старі. В будь-якому випадку, те, що ця справа розслідується – це позитивно», - заявив Кириленко.
   
  «Не вистачало, якщо говорити загальною фразою, політичної волі. Це означає, що не було належної кількості людей, які впливали на рішення попереднього Президента, і які би змогли переконати у тому, що цю виборчу обіцянку треба виконувати» – додав політик
  Попередній матеріал
  На саміті НАТО обговорюють конфлікт у Лівії [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Кириленко: Головна проблема виборчого законодавства - виборчі комісії
  Теги: