Кириленко: Головна проблема виборчого законодавства - виборчі комісії

  Головна проблема виборчого законодавства – це не заборона участі блоків чи не заборона блоків, присутність чи відсутність графи «Проти всіх» і не підняття виборчого бар’єру . Головна проблема – це принцип формування і повноваження виборчих комісій всіх рівнів. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив лідер партії «За Україну» В’ячеслав Кириленко
  «Якщо буде прозоре формування Виборчих комісій, неможливість знімати кандидатів, буде кваліфікована більшість для прийняття рішень на комісіях всіх рівнів – то тоді можна говорити про прозорі вибори, незалежно від системи, і незалежно від присутності і відсутності графи «Проти всіх»», - зазначив Кириленко.
   
  «Про формування комісій поки мало відомо, бо це тема найважливіша. Тому говорять про бар’єр – три, чотири чи п’ять відсотків, блоки чи не блоки, «проти всіх» чи не «проти всіх», а собака зарита в формуванні комісій. Чи буде можливість в опозиції на паритетних засадах контролювати перебіг виборів, брати участь у підрахунку голосів і чи опозиція доб`ється того, що влада, через контрольовані нею комісії не буде знімати опозиційних кандидатів і навіть цілі опозиційні партійні списки. От якщо цього не трапиться, от тоді не буде мати значення є графа «Проти всіх» чи її нема» - заявив політик.
  Попередній матеріал
  Кириленко: У попередньої влади вистачило політичної волі порушити кримінальну справу проти Кучми
  Наступний матеріал
  США, Великої Британії і Франції продовжуватимуть операцію в Лівії
  Теги:
  Loading...