Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба 5 канал

Кулеба розповів, що Україна отримала від Угорщини "сигнал про примирення"

Читайте по-русски
Каже, що влада країни готова відновити діалог після місячної напруги

"Сигнал про примирення" від Угорщини отримала Україна. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв'ю TSN.UA.

Каже, що влада країни готова відновити діалог після місячної напруги. Окрім того, Кулеба зазначив, що візит до Києва угорського прем'єра Віктора Орбана з порядку денного не знімали.

"Президент України готовий провести таку зустріч. Але вона повинна бути змістовною і перезавантажити відносини. Ми отримали сигнал з Угорщини, що після суттєвого різкого спаду останнього місяця у відносинах вони готові до відновлення конструктивного діалогу. І ми позитивно відповімо на цей сигнал", – розповів Кулеба.

Нова хвиля загострення в українсько-угорських відносинах спалахнула в листопаді. Тоді українські спецслужби провели обшуки у штаб-квартирі Закарпатської угорської культурної асоціації. Під час слідчих дій оперативники виявили друковані матеріали, що пропагують ідеї так званої "Великої Угорщини" і створення угорської автономії на Закарпатті. Тоді міністр закордонних справ країни Петер Сіярто звинуватив Київ у залякуванні угорців та розпалюванні конфлікту. А чільник українського МЗС Дмитро Кулеба назвав заяви свого колеги спекуляцією.

Попередній матеріал
"Це катастрофа, цілковитий шок": що відомо про наслідки руйнівного землетрусу в Хорватії
Наступний матеріал
"Шиво, Шиво, чому так паршиво? Чому ми повинні все це бачити наживо?" – "Час Ч"
Loading...