Порошенко
Порошенко 5 канал

"Кремль не вміє жити у мирі зі своїми сусідами, йому обов'язково потрібна війна" – Порошенко

Читайте по-русски
Лідер "ЄС" переконаний, що там, де є Росія, – чекай на біду

Жодна пандемія не послаблює російські загарбницькі апетити. Таку думку висловив п'ятий президент України Петро Порошенко під час виступу на Київському безпековому форумі. 

"Кремль не вміє жити в мирі зі своїми сусідами. Кремлю обов'язково потрібна війна. Там, де є Росія, – чекай на біду. Фактор Росії посилює загрозливу тенденцію про послаблення ролі міжнародних організацій у врегулюванні конфліктів. На жаль, це спонукає зацікавлені сторони до самостійного вирішення проблем силовими методами. Ось так розпалюються локальні війни: Сирія, Лівія, Нагірний Карабах", – заявив Петро Порошенко. 

Також лідер "Європейської солідарності" наголосив, що наразі дуже гостро стоїть питання про переоцінку безпекових організацій і значного посилення їхнього інструментарію для зміцнення міжнародної безпеки. 

"Творити мир – це як будувати величний собор. Його не зробити в магічну мить і навіть за десятиліття. Потрібні цілі покоління вправного архітектора і об'єднана праця багатьох. За роки мого президенства, всією командою, нам вдалося створити спільний міцний фундамент для величного собору миру в Україні. Миру на засадах нашої мови, нашої віри і модернової української армії", – сказав Петро Порошенко. 

Попередній матеріал
500 гривень до виборів і 500 після: у Києві викрили мережу підкупу виборців
Наступний матеріал
У Бердянську "Слуга народу" об'єдналася з партіями "За майбутнє" та "Опоблок"
Loading...