Кравчук: Конституційна Асамблея напише зміни до Конституції в інтересах суспільства

  Конституційна Асамблея здатна розробити зміни до Конституції в інтересах українського суспільства, а приймати, чи не приймати ці зміни – це справа Верховної Ради і Президента. Про таке в інтерв’ю «5 каналу» заявив перший Президент України Леонід Кравчук.

  «Офіційно заявляю, що Конституційна Асамблея може написати, сформулювати – є сили, є знання, є досвід, може сформулювати такий текст Конституції, змін до Конституції, які відповідатимуть інтересам українського суспільства. Наступне, чи буде цей текст Верховною Радою, я не даю таких зобов’язань. Ми подамо Президенту, сподіваюсь, що Президент підтримає нас. Ми будемо робити все відкрито, щоб люди знали, що ми внесли такі зміни, кожен член Конституційної Асамблеї підпишеться під цим і скаже народу – ось наш проект, Президент його підтримує. Верховна Рада якщо не підтримує – це вже люди будуть знати, чому вона не підтримала», – заявив екс-президент.
   
  Кравчук зауважив, що хоче внести в Конституцію норму відповідальності за виконання чи не виконання Основного закону.
   
  «Я хочу в Конституції написати норму відповідальності за виконання, чи невиконання Конституції. Якщо ми не почнемо ми не почнемо школить себе на Конституцію, на виконання Конституції – нічого не буде. Янголів зберемо, вони напишуть Конституцію, але життя буде за принципом доцільності», – зауважив Кравчук.

  Попередній матеріал
  Кравчук: Ідеології проведення реформ не існує
  Наступний матеріал
  Доки не буде оновлена Верховна Рада – кожен закон буде купленим – Кравчук
  Теги: