Кравчук: Ідеології проведення реформ не існує

  Пенсійна реформа в Україні вже давно назріла і проводити її треба не для МВФ, а в першу чергу для країни. Але головна проблема влади, як і в проведені усіх реформ – відсутність ідеології. Влада, фактично, нічого не пояснює громадянам, що вони матимуть від проведення тої, чи іншої реформи, зокрема пенсійної. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив перший Президент України Леонід Кравчук.

  «Пенсійна реформа назріла. Якщо ми не будемо здійснювати пенсійну реформу, аналізуючи критично все, що робиться і що не робиться, ми потрапимо в дуже скрутну ситуацію не з точки зору МВФ, але з точки зору власного життя – ми потрапимо в пастку з якої нам буде  вийти надзвичайно важко», – заявив Кравчук.
   
  «Чи відповідає нинішня пенсійна реформа інтересам людей? Мені важко на це питання відповісти, бо немає у нас пропаганди справжньої, роз’яснення, якщо точно говорити – а що ці люди одержать через якийсь час. Якщо взяти загалом все, що відбувається у владі нинішній: реформи міжнародні стосунки, внутрішні відносини – нічого людям серйозно не пояснюється. Я офіційно заявляю – ідеології проведення реформ, ідеології управління суспільством у нас не існує», – зауважив він.

  Попередній матеріал
  Кравчук: На 1000 гривень пенсії прожити не реально
  Наступний матеріал
  Кравчук: Конституційна Асамблея напише зміни до Конституції в інтересах суспільства
  Теги: