Доки не буде оновлена Верховна Рада – кожен закон буде купленим – Кравчук

  Коментуючи зміну виборчого законодавства Леонід Кравчук зауважив, що поки до Верховної Ради будуть потрапляти одні і ті ж самі депутати, поки парламент не оновитися – кожен закон, який буде приймати така Верховна Рада буде куплений, проданий і скомпрометований. Про таке в інтерв’ю «5 каналу» заявив перший Президент України Леонід Кравчук.

  «Закон може бути будь-яким: мажоритарним, змішаним або пропорційним, навіть може бути дуже правильним з відкритими списками – цього чомусь не робиться. Але подивіться скільки вже сесій і майже одні і ті ж люди в Верховній Раді. Доки не будуть зроблені кроки, які унеможливлять потрапляння до Верховної Ради людей які себе скомпрометували неприйняттям потрібних законів. Поки не буде оновлений склад Верховної Ради за принципом професіоналізму і відповідальності, любові до того народу з яким ти живеш, будь-який закон буде куплений, проданий і скомпрометований», – заявив перший Президент.
   
  На думку підняття прохідного бар’єру і заборона блоків все ж таки дозволить трошки оновити склад парламенту.
   
  «Я б сказав, що це трошки оновлення – ну скажімо не потраплять ті маленькі партії, або блоки, але знову ж таки повертаюсь: чи то блоки, чи не блоки, ви дивитесь коли відкривається Верховна Рада – одні і ті ж самі обличчя», – зазначив Кравчук.

  Попередній матеріал
  Кравчук: Конституційна Асамблея напише зміни до Конституції в інтересах суспільства
  Наступний матеріал
  Кравчук: Щодо опозиції влада діє як слон в посудній лавці
  Теги: