Кравчук: Щодо опозиції влада діє як слон в посудній лавці

  Поки закон не буде застосовуватись до всіх однаково владі не зможе повністю переконати суспільство, що у кримінальному переслідуванні екс-урядовців, сьогоднішніх опозиціонерів, нема політичної складової. Про таке в інтерв’ю «5 каналу» заявив перший Президент України Леонід Кравчук.

  «Я погоджуюсь з тим, що представники влади діють як слон в посудній лавці. Скажімо, син якогось чиновника убив людину – його беруть на поруки, тому що він син когось. А людина яка не має криміналу, якій тягне на надзвичайні умови – його не випускає за будь-яких умов, тобто нема рівності в застосуванні закону. Поки люди не зрозуміють, що для всіх закон однаковий, як декларували, переконати їх, що влада діє не с політичних цілей дуже важко, хоча я не можу сказати сьогодні, що тут суцільна політика», – заявив Кравчук.
   
   
  «Я не можу сьогодні сказати, що влада погана, а опозиція хороша – два чоботи пара, якщо сказати відверто. Опозиція і влада діють адекватно – опозиція стає владою і робить те саме. Тобто нічого не змінюється, бо не відпрацьований принцип відповідальності, принцип відкликання від влади, принцип сили людей, який може примусити владу діяти так як вона повинна діяти», – зазначив екс-президент.

  Попередній матеріал
  Доки не буде оновлена Верховна Рада – кожен закон буде купленим – Кравчук
  Наступний матеріал
  Закон "Про червоні прапори" КСУ визнав неконституційним
  Теги: