Дмитро Корчинський
Дмитро Корчинський 5 канал

Корчинський розповів, хто дав Наталії Вітренко 20 мільйонів доларів на виборчу кампанію – відео

Читайте по-русски
Вітренко отримала 1 мільйон доланів на створення іміджу лідера партії, аби вона не крала з "партійної каси", розповів Корчинський

Дмитро Корчинський згадав, як у 2005 році співпрацював з Наталією Вітренко та розкрив інформацію про суму, яку було вкладено у її виборчу кампанію. Про це він розказав у програмі нардепа Олексія Гончаренка "Гончаренко рулить" у ефірі "5 каналу".

"Наталія Вітренко – дуже прикольна жінка. І ми думали з нею попрацювати. Так само думав і бізнесмен Макс Курочкін, який і вирішив виділити 20 мільйонів доларів її політтехнологам на виборчу кампанію. Особисто їй він виділив лише 1 мільйон доларів так би мовити на підтримку іміджа лідера партії. Це було зроблено, щоб вона не крала з "партійної каси". Я подумав, що це цікавий проект і запропонував їй "робити політику". Через три тижні співпраці вона втекла", – поділився Корчинський.

Нагадаємо, у 2005 році Прогресивна соціалістична партія України й партія "Братство" оголосили про формування народної опозиції. Тоді Корчинський заявив, що вони будуть протистояти "великим і могутнім західним силам".

Більше про своє політичне минуле та майбутні кроки він розповів на 5 каналі у шоу Олексія Гончаренка "Гончаренко рулить". Подивитися випуск з Дмитром Корчинським повністю можна тут:

Попередній матеріал
Як Європа готується до Великодня в умовах пандемії COVID-19 – сюжет
Наступний матеріал
Пасхальна Служба в храмі Св. Олександра Римо-Католицької церкви – відео
Loading...

"Ширнулісь" прямо в Раді: Федина відверто про "кастрований Кабмін" і свавілля "зелених"

Гончаренка і Федину вважають "двома головними терористами": чим вони не догодили Зеленському

"Потерпілий, виходь!": Федина приїхала під будинок Зеленського – "Гончаренко рулить"