Конституційний суд України
Конституційний суд України 5 канал

Конституційний суд відклав розгляд питання щодо конституційності закону про люстрацію – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Закон "Про очищення влади" набув чинності у жовтні 2014 року

  Конституційний суд відклав розгляд закону "Про очищення влади". Відповідне рішення було ухвалене під час засідання Великої палати у четвер, повідомив "Укрінформ" із посиланням на джерело у суді.

  "Більшість суддів вирішила взагалі не розглядати люстрацію найближчим часом. Це питання зняте з порядку денного", – зазначив він.

  Як повідомляв 5.UA, журналісти програми "Схеми" оприлюднили журналістське розслідування, в якому повідомили, що соратник Зеленського – Андрій Богдан, адвокат олігарха Ігоря Коломойського, – таємно зустрічався з головою КСУ. За даними журналістів, Богдан потрапляє під обмеження люстраційного закону, а тому не може працювати на державній службі.

  Довідка. Закон "Про очищення влади" набув чинності у жовтні 2014 року. Документ передбачає: особи, які займають посади, що підпадають під люстраційну перевірку, повинні не пізніше, ніж на десятий день від початку проведення перевірки в установі, подати своєму керівникові власноруч написану заяву про згоду на проведення перевірки. Того ж року до КСУ надійшло два подання від ВСУ та одне подання від 47-ми народних депутатів щодо конституційності деяких положень закону про очищення влади. Згодом суд об'єднав три подання в одне провадження.

  Попередній матеріал
  Суд відмовився знімати арешт з рахунків банку Януковича-молодшого
  Наступний матеріал
  У відповідь на заяву Зеленського з приводу медреформи МОЗ закликав кандидатів у президенти не поширювати фейки
  Loading...